Skip to main content

Kurumsal

Elektronik ve Bilişim sektörlerinde 1992 yılından bu yana faaliyet gösteren MEGATEK koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Bu hedefe konusunda deneyimli, uzman, sertifikalı ve kendini geliştirmeyi temel ilkesi haline getirmiş, ne yaptığını iyi bilen kadrosu ile ulaşmaktadır. Yıllar içinde alınan eğitim ve edinilen deneyim ile oluşturulan kalite politikası tüm MEGATEK müşterileri tarafından kabul görmektedir.

MEGATEK Cisco, Check Point, Websense, Turkcell-SuperOnline, Vodafone gibi konusunda lider kurumların iş ortaklıkları ile ürünlere bağımlı olmayan, ölçeklenebilir ve ihtiyaca özel çözümleri müşterilerine sunabilmektedir.

Kurulduğu günden itibaren geliştirdiği donanım, yazılım ve paket çözümlerini müşterilerine anahtar teslimi olarak sunan MEGATEK tüm projelerinin arkasında durarak devamlılıklarını sağlamış ve birçok başarı hikayesine imza atmıştır.

Müşteriye ve projeye özel tasarım donanım ve yazılımlar geliştirerek insansız uçak, araç takip sistemi, akıllı veri bankaları gibi birçok çözüm üretilmiştir. Karmaşık donanım tasarımı ve donanıma özel gömülü yazılım uygulamaları konusunda uzman kadrosu ile birbirinden farklı çözümler üretebilen kadrosu ortaya çıkardığı ürünler ile iş akışlarını ve verimliliği arttırıcı çözümler oluşturmaktadır.